Koledar dogodkov

oktober 2020
PTSČPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Sep   Nov »

Diaprojekcija

Zaposleni

RAZRED

RAZREDNIK RAZRED RAZREDNIK
1. a

TANJA TOMAŽIČ, Lučana Leban

2. a NADJA KOMPARA  2. b SAVICA TROŠT
3. a MARIJA NABERGOJ  3. b MARIJA MIKUŽ PAPEŽ
4. a ANITA HROVATIN 4. b NADJA RODMAN KORADIN
5. a MAJA ŠAPLA  5. b MIRJAM GORIČAN ŠTIMEC
OPB Elena Nabergoj Kodre, Maruška Rojc, Aneja Przybylski Ličen, Kristina Kovač, Vanja Ipavec, Mojca Habič, Laura Winkler Klanjšček, Kristina Lavrenčič, Andreja Jamšek, Mirjam Goričan Štimec, Maja Šapla
TJA v 1. triadi Maja Funa

 

 

Mitja Lavrenčič

ODDELEK

RAZREDNIK SORAZREDNIK
6. a TEA FURLAN Nives Vidic
6. b JANJA NUSDORFER NEDELJKOVIČ Ines Kompara/Tina Blažko
 6.c VERONIKA GOMIZELJ Nina Šulenta
7. a BARBARA KODELJA PAVLIN Maruška Rojc
7. b IVAN IVANOV Andreja Trošt Pižent
 7.c ELENA KODRE NABERGOJ Katarina Koren
8.a TINA BEVK Sonja Simonič Puc
8. b ANDREJA JAMŠEK Laura Winkler Klanjščekj
8. c URŠKA KUMAR Petra Batagelj
9. a SAMO JAMŠEK Kristina Lavrenčič
 9. b ANA KOBAL Livija Lango
Dora Černigoj Makovec
Boža Pangerc
Silvija Makovec
Neli Markočič
Marko Obid
Kristina Kovač Nemščina, knjižnica
Lucija Premrl deljene ure LUM
 Mojca Habič ŠSS
Alenka Čehovin ŠSS
Petruška Velikonja specialna pedagoginja
Andreja Černic Gantar (CIRIUS) specialna pedagoginja
Mateja Štor (CIRIUS) specialna pedagoginja
Janja Kozorog (CIRIUS) socialna pedagoginja
Martina Curk (OŠ Kozara) specialna psihologinja
Gabrijela Kverh Žgur (OŠ Kozara) specialna pedagoginja

 

 

 

 

PODRUŽNICA

GOČE

1. r – 3. r

Anita Čujec, Polona Fajdiga

 4. r in 5. r

Robert Krašna

TJA v 1. triadi

Maja Funa

OPB

Polona Fajdiga, Elena Curk

PODRUŽNICA

PODNANOS

1.r

Tjaša Kobal

2.r

Vida Trošt Vidic

3.r

Marjana Orbanić

4.r

Katarina Vitežnik

5.r

Andreja Likar Ivanov

TJA v 1.r

Maja Funa

OPB

Elena Curk, Lucija Premrl, Marko Obid, Mojca Habič

PODRUŽNICA

VRHPOLJE

1. r

Marica Kobal

2. r

Breda Žvokelj

4.r, 5.r

Sara Furlan

OPB

Vesna Žvanut, Aneja Przybylski Ličen,

 TJA v 1. triadi

Maja Funa

Ločeno poučevanje v kombinaciji

Elena Curk

Začasni spremljevalec

Aneja Przybylski Ličen
Na naši šoli delajo tudi:

  • tajnik VIZ: MATEJA Koritnik
  • knjigovodja: IRENA Božič
  • računovodkinja: NEVA Čibej
  • hišnika: FRANC Ferjančič, IGOR Žorž
  • kuhinja Vipava: ELENA Kuzmin, SENADA Kurtić, BOJANA Čoha, ANDREJKA Kete Kos, ANA Marc, ALENKA Sluga, MARINKA Krapež
  • kuhinja Goče: LUCIJA Vovk
  • kuhinja Podnanos: MARTINA Seražin
  • kuhinja Vrhpolje: CILKA Ipavec
  • čistilke VIPAVA: TATJANA Bizjak, MIRJAM Curk, MARJETKA Ferjančič,  MARIJA Trošt, ANUŠKA Premrl, TADEJA Durn, NAMKA Zavratnik
  • čistilka VRHPOLJE: VESNA Premrl
  • čistilka GOČE: LUCIJA Volk
  • čistilki PODNANOS: LAURA Furlan, JOŽICA Premrn
(Skupno 5.009 obiskov, današnjih obiskov 36)