041 619 125 info@os-vipava.si
Ime interesne dejavnosti Mentor Dan Ura
DRAMSKI KROŽEK Vrhpolje 4. in 5r Sara Furlan četrtek 13.00 – 13.45
Spoznajmo Evropo preko igre (učenje po NTC metodi) Darija Bajić torek 12.25 – 13.10
OPZ Poke 2. – 4. razred Nadja Rodman Koradin ponedeljek, četrtek 12:20 – 13:05
Vesela šola Nadja Rodman Koradin torek, sreda predura
Humanitarni krožek Marija Mikuž – Papež po dogovoru po dogovoru
Priprava na KTO, labirint Neli Markočič po dogovoru po dogovoru
Kolesarski krožek, 5.b Mirjam Goričan Štimec petek predura
ID Bralna značka 6.- 9. r učiteljice slovenščine po dogovoru po dogovoru
ID šolski novinarji Tea Furlan po dogovoru po dogovoru
POGUM Mojca Habič četrtek 6. 7. uro in po dogovoru
Logika in razvedrilna matematika Janja Nusdorfer Nedeljkovič torek, petek po pouku
Šahovski krožek – Vipava Marko Obid ponedeljek ali četrtek 7. ura
Šahovski krožek – Podnanos Marko Obid ponedeljek ali četrtek 7. ura
Brihtne glavice Tina Blažko in Bojan Cerovac torek 6. ura
Fotografski krožek Tina Blažko in Bojan Cerovac ponedeljek 6. ura
Knjižnica in bralne urice Anita Čujec ponedeljek 13.00-13.45
Krožek razmišljanja Anita Čujec torek 13.00-13.45
Bralne urice in knjižnica Polonca Virant sreda 13.00-13.45
Japonski krožek Sonja Simonič Puc sreda 6. ura oziroma po dogovoru
Prva pomoč Petra Batagelj torek 6.š.u. oz. po dogovoru
Spretni prsti – 1. razred Podnanos Anita Hrovatin petek 5. šolska ura
PODJETNIŠKI KROŽEK Vister A., Krapež T. ROD-Ajdovščina ponedeljek 6. in 7. ura
MPZ Vipava Jernej Rustja ponedeljek, četrtek 6. in 7. ura
PZ Podnanos Jernej Rustja torek, petek 13.25 – 14.20
PZ Vrhpolje Jernej Rustja sreda 6. in 7. ura
PZ Goče Jernej Rustja petek 5. in 6. ura
Gimnastika Podnanos Andrejka T. Pižent torek 12.25 – 13.10
Brihtne glavice Bojan Cerovac torek 12.25 – 13.10
Elementarne igre iz športa Vrhpolje Breda Žvokelj torek 13.35 – 14.20
Knjižnica in bralne urice Vrhpolje Breda Žvokelj torek, sreda  7.30 – 8.00
Košarka Podnanos 4. – 5. razred Rene Kodelja ponedeljek 13.50 – 14.35
Košarka Podnanos 1. in 2. razred Rene Kodelja ponedeljek 13.00 – 13.45
Košarka Vrhpolje Peter Ferjančič četrtek 14.30 – 15.20
Košarka Vipava 1. – 2. razred (fantje) Rene Kodelja torek, četrtek 14.00 – 14.45
Košarka Vipava 1. – 2. razred (dekleta) Ivan Ivanov ponedeljek 14.15 – 15.00
Košarka Vipava 3. in 4. razred (dekleta) Luka Ž. Winkler torek, četrtek

16.00 – 17.30

15.30 – 17.00

Likovna podoba šole Kristina Lavrenčič torek 14.20 – 15.05
Dramski krožek Vipava Nadja R. Koradin torek 12.25 – 13.10
Prva pomoč Petra Batagelj torek 12.25 – 13.10
(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost