Na razrednji stopnji je na šolski ravni tekmovalo 43 prvošolcev, 27 drugošolcev, 37 tretješolcev, 23 četrtošolcev in 20 petošolcev. Z dosežkom najbolj izstopa tretješolka Pia Stopar, ki je dosegla vse možne točke.

Učenci predmetne stopnje tekmujejo na treh ravneh.
Na šolski ravni, 21. 3. 2024, so se izkazali šestošolci Zala Fabčič, Zala Simonič, Oskar Tratnik in Matija Rogelja, sedmošolki Zora Furlan in Marta Nabergoj, osmošolci Lucija Kete, Doroteja Rehar, Rok Klančnik in Neli Žgur ter devetošolca Oskar Žgavc in Jan Vidrih. Omenjeni učenci so zbrali dovolj točk za uvrstitev na regijsko tekmovanje, ki je, 4. 4. 2024, potekalo na osnovni šoli Milojke Štrukelj v Novi Gorici.

Poleg Zale Fabčič, ki je na regijski ravni dosegla vse možne točke, sta se na državno tekmovanje uvrstili še Zala Simonič in Marta Nabergoj.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

Tekmovalkam, ki se 20. 4. 2024, odpravljajo v Koper na državno tekmovanje pa želimo čimveč znanja.

Karin Črnigoj
vodja tekmovanja