Večina devetošolcev je že izbrala SŠ na katero bodo poslali prijavo za vpis. Ostali imajo še nekaj dni časa, da se odločijo. 2. april je zadnji rok za oddajo prijav za vpis v 1. letnik SŠ.

Na šoli bomo obrazce izpolnjevali v tednu med 18. in 22. 3., zato prosimo, da imajo devetošolci obrazec v ponedeljek, 18. 3. s seboj. Seveda lahko obrazec izpolnite tudi doma.

Obrazec lahko kupite v knjigarni in papirnici DZS v Ajdovščini ali pa ga sami natisnete. Objavljen je na spletni strani.

Izpolnjen in podpisan obrazec učenci oddajo do ponedeljka, 25. 3. v ŠSS.

Vse obrazce nato podpiše še gospa ravnateljica. Pravočasno oddani obrazci bodo podpisani do 27. 3. 2024. Obrazce običajno na SŠ pošlje svetovalna delavka, lahko pa ga pošljete tudi starši sami.

Drugi pomembni datumi:

8. april 2024 do 16. ure: javna objava številčnega stanja prijav za vpis v srednje šole.
18. april 2024: objava sprememb obsega vpisa in stanja prijav za vpis v srednje šola za šolsko leto 2024/2025.
23. april 2024 do 15. ure: do tega datuma imate možnost morebitnih prenosov prijav za vpis v srednje šole.

Za dodatne informacije kontaktirajte svetovalno delavko Mojco Habič.