S ponosom lahko povemo, da je tudi naša šola sodelovala na jubilejnem 10. FESTIVALU LABIRINT v Ajdovščini.

Manca Kete in Wes Balaj sta tekmovala v kategoriji Moj dežnik je lahko … Tekmovanje v tej kategoriji poteka tako, da učenci v treh šolskih urah iz odpadne embalaže izdelajo uporaben izdelek, ki rešuje zastavljen problem oziroma izziv. Izziv izžrebajo tik pred začetkom tekmovanja, zato se tekmovalci v naprej ne morejo pripraviti.

Letos so morali z inovativnim pristopom iz odpadne embalaže izdelala izdelati uporaben model NOVE IGRE. Izziv je bil zahteven, saj so morali poleg odličnega praktičnega dela pokazati tudi veliko ustvarjalnosti in inovativnosti.

Manca in Wes sta bila kreativna in izvirna, natančna pri delu in uspešna pri predstavitvi izdelka. Komisija je njun trud in prizadevnost nagradila z zlatim priznanjem.

ČETITAMO in vama želimo še veliko ustvarjalnih in inovativnih idej.

Zapisala Mojca Habič