Tik pred začetkom božično-novoletnih počitnic smo na podružnični šoli Vrhpolje obeležili prihajajoče praznike s šolsko prireditvijo. Otvorili smo jo z Zdravljico, ob kateri smo se spomnili na dan samostojnosti in enotnosti. V nadaljevanju so učenci vseh razredov pokazali, kako dobri pevci, igralci, plesalci in instrumentalisti so, saj so na odru odmevale božične, zimske in novoletne pesmi ob spremljavi kitare in Orffovih instrumentov. Ogledali smo si tudi dramsko igro Zakaj je smreka zelena?, izvedeli nekaj več o prihajajočih praznikih in poslušali odlične recitatorje pesmi. S prisrčnima glasbenima točkama so se nam pridružili tudi vrtčevski otroci. Da je bilo vzdušje še bolj praznično, smo zaključili s posebnim presenečenjem in sicer kozarčkom otroške penine. Ob tem smo si vsi skupaj zaželeli sreče, veselja in zdravja v novem letu, kar želimo tudi vsem vam, ki boste brali tale prispevek.

Učenci, učenke in učiteljice podružnične šole Vrhpolje