Tekmovanje je potekalo v tednu od 13.11. do 17.11.2023. Tekmovalo je 35 učencev 7ab oddelka in 21 učencev 8abc oddelka.

Bronasta priznanja so prejeli:

Nino Bratož, Katerina Dall’olio, Miha Furlan, Zora Furlan, Marta Nabergoj, Izak Rehar, Lara Rondič, Izak Škrlj, Sara Škrlj, Andraž Rodman, Nik Devič, Monika Funa, Rok Klančnik, Pia Kobal Hrovatin, Matej Lemut in Izidor Pavlica.

Na državno tekmovanje se je uvrstil Andraž Rodman.

Mentorica: Boža Pangerc

Iz matične šole je tekmovalo je 4 učenci iz 4. razreda, 9 učencev iz 5. razreda, 6 učencev iz 6. razreda in 12 učencev iz 8. razreda.

Bronasta priznanja so prejeli: Albert Nabergoj, Erik Nabergoj, Frančišek Krečič, Neja Matič, Tina Rener, Špela Ambrožič in Doroteja Rehar.

Iz podružnične šole Podnanos je tekmovalo je 6 učencev iz 4. razreda in 6 učencev iz 5. razreda.

Bronasta priznanja so prejeli: Maša Furlan, Tobija Gregorc, Vasylisa Stepankova.

Iz podružnične šole Vrhoplje je tekmovalo je 9 učencev iz 4. razreda in 8 učencev iz 5. razreda.

Bronasta priznanja so prejeli: Iva Kobal, David Nusdorfer, Jošt Premrl, Ema Plesničar in Adam Simonič.

Mentorica: Tina Blažko