V petek, 24. 11. 2023 so osmošolci ustvarjali na tehničnem dnevu. Pripravljali smo se na prireditev Naše zvezde in zvezdice, ki bo v četrtek, 30. 11. 2023. Krasili smo šolo in izdelovali izdelke za sejem, ki bo pred četrtkovo prireditvijo. Učenci so z mentoricami izrezovali okraske za okna in nato so okna okrasili z izrezanimi papirnatimi belimi balončki. Zelo lepo so uspele papirnate smrečice, ki krasijo smreko pri vhodu v šolo. Izkazali so se tudi učenci, ki so izdelali veliko vizitk z motivi: snežinke, zvezde in smrečice. Za izdelavo so potrebovali kar veliko potrpežljivosti in natančnosti, saj so motive izvezli s pick point tehniko (prebadanjem) vezenja na papir. Naše in vaše domove pa bodo lahko krasile lepe keramične hiške. Petkovo dopoldne je v ustvarjalnem duhu hitro minilo.

Osmošolci in mentorice vam želimo miren in lep adventni čas. Lepo vas vabimo tudi na sejem in prireditev Naše zvezde in zvezdice.

Vodji tehničnega dne:

Ana Kobal in Elena Kodre Nabergoj