V tednu med 2. 10. 2023 in 6. 10. 2023 so se vrstile dodatne dejavnosti namenjene otrokom. Takrat smo beležili teden otroka.

Učenci prvega in drugega razreda so si v ponedeljek ogledali risani film z naslovom Luis in vesoljčki. V torek je učence 4. in 5. razreda obiskala literarna ustvarjalka Alja Furlan, ki je predstavila svoja literarna dela. Prebrala je eno izmed zgodb in pripravila koko kviz. V sredo smo gostili učence projekta Erasmus +, ki so k nam prišli iz Češke. Pripravili smo jim kratko prireditev in jih popeljali po šoli. V četrtek smo se učiteljice za eno uro pouka zamenjale in tako ustvarile precej navdušenja pri učencih. Za zaključek pa smo se v petek odpravili na športni dan na Javornik.

Učiteljice PŠ Vrhpolje