Vrata so odprta za mlade odrasle, upokojene tehniške strokovnjake ter vse ostale, ki čutite klic po predajanju znanja in navduševanju mlajših nad tehniko in tehnologijo.

Garaža išče mentorje prostovoljce!

Garaža je ustvarjalni prostor lociran v Ajdovščini. Njen namen je navduševati otroke in mlade za znanost in tehnologijo. Garaža je zagnala drugo sezono Garažnega krožka, katerega obiskujejo otroci stari med 9 in 12 let. Srečujejo se vsako soboto med 15.00 in 17.00.

Ker se zanimanje in število udeležencev vsako leto večata, iščemo dodatne moči v krogu prostovoljnih mentorjev. Če obvladaš katero od tehničnih področij in imaš željo za predajanje znanja mlajšim generacijam, se nam pridruži v mentorstvu!

Naloge mentorja v sklopu Garažnega krožka:

–       načrtovanje dejavnosti (priprava delovnega plana za sezono skupaj z ostalimi mentorji),

–       pomoč na srečanjih (več mentorjev več ve),

–       samostojna izvedba srečanj (vodenje določene tematike, po 2 šolski uri).

Garaža nudi mentorjem brezplačno (za potrebe krožka):

–       uporabo opremljenega prostora (z orodij, stroji in delovnimi površinami),

–       uporabo računalniške opreme (računalniki, projektor, programska oprema, …),

–       različne materiale za obdelavo (les, kovina, pleksi steklo, filamenti za 3D tiskalnik, …).

Prijavi se danes na  spletni strani (pod zavihkom kontakti najdeš prijavni obrazec).

Ali nas kontaktiraj na preko elektronske pošte institut@zavod-beta.si ali pokliči na telefon 031 316 115 ali 040 585 365.