Na šoli Vrhpolje, smo se zadnji šolski dan poveselili in lepo poslovili.

Dan smo začeli s kulturnim programom interne prireditve ter obeležitve prihajajočega državnega praznika. Nastopali so vsi učenci naše šole. Prvošolci in drugošolci so zapeli in zaplesali, tretješolci zaigrali na čudovito okrašene kahone, ki so jih sami naredili, četrtošolci ter petošolci pa smo poskrbeli za resnejši del programa, saj smo recitirali in deklamirali pesmi o domovini. Učenka Hana Stopar nam je zaigrala na prečno flavto, plesalke plesne šole ADC, to so naše učenke, pa so zaplesale letošnji tekmovalni ples. Prireditev smo zaključili s skupno pesmijo Počitnice ter se tako, za nekaj časa, poslovili od šolskih klopi.

Sledila je podelitev pohval, priznanj in spričeval. Potem pa smo na zabaven način nadaljevali z dejavnostmi po razredih.

Staršem in učencem želimo mirne in prijetne poletne dni.

Učiteljice šole Vrhpolje