V četrtek, 8. 6. 2023, smo pred šolo ponovno sprejeli g. Miho Deželaka in njegovo ekipo.

Miha se je na svojo dobrodelno pot po Sloveniji odpravil že deveto leto zapored! Omogočiti želi, da bi čim več otrok iz socialno ogroženih družin lahko odšlo na brezskrbne počitnice na morje in uživalo med svojimi vrstniki.

Tudi letos je bil odziv na akcijo izjemen. Skupaj z obema skupinama vrtca, ki imata prostore na naši šoli, smo zbrali 1479,91 €.

Ob zvokih harmonike, ki jo je igral gospod Dejan Rener, smo se pred šolo zbrali učenci in zaposleni naše šole. Pridružili so se nam tudi gojenci in vzgojitelji Cirius-a ter VDC-ja.

Ko se je Miha s svojo spremljevalno ekipo pripeljal pred šolo, so ga pozdravili učenci s transparenti in glasnim vzklikanjem.

Zahvaljujemo se vsem, ki so pripomogli k odlično izpeljanemu dogodku. Hvala harmonikarju, hvala vsem staršem in otrokom, ki ste akcijo podprli. Hvala tudi vsem zaposlenim na šoli.

Darija, Lara in Tanja

Vir fotografij: Radio 1, Vida Trošt