Nova Gorica 9. 5. 2023
Tekmovanja se je udeležilo 46 učencev in učenk naše šole v štirih kategorijah: STAREJŠI UČENCI (9 tekmovalcev), STAREJŠE UČENKE (13 tekmovalk), MLAJŠI UČENCI (13 tekmovalcev), MLAJŠE UČENKE (11 tekmovalk).
UVRSTITVE IN REZULTATI NAŠIH UČENK IN UČENCEV:
MLAJŠI (letnik 2010 in mlajši):
MLAJŠE UČENKE | MLAJŠI UČENCI | |||||||||
TEK NA 60 m | ||||||||||
mesto | rezultat | mesto | ||||||||
F2. | MONIKA FUNA | 8,92 | 17. | NIK POLJŠAK | 9,07 | |||||
Q7. | MONIKA FUNA | 8,93 | ||||||||
F3. | ZORA FURLAN | 9,02 | ||||||||
Q3. | ZORA FURLAN | 9,07 | ||||||||
F6. | ANA STRILIĆ | 9,36 | ||||||||
Q8. | ANA STRILIĆ | 9,31 | ||||||||
TEK NA 300 m | ||||||||||
mesto | rezultat | |||||||||
1. | NELI ŽGUR | 46,21 | ||||||||
6. | ANA URŠIČ | 49,07 | ||||||||
14. | SARA ŠKRLJ | 51,99 | ||||||||
TEK NA 600 m | ||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||
3. | META KONEC | 2:01,96 | 2. | MATEJ LEMUT | 1:47,38 | |||||
7. | ZALA PRAH PELJHAN | 2:04,79 | 8. | LUKA MALEŠEVIĆ | 1:54,29 | |||||
10. | FILIP NABERGOJ | 1:58,57 | ||||||||
SKOK V VIŠINO | ||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||
3. | MANICA FABČIČ | 1,25 | 7. | JURE PETRIČ | 1,30 | |||||
MARTA NABERGOJ | DNS | 7. | GABER REHAR | 1,30 | ||||||
11. | ROK KLANČNIK | 1,30 | ||||||||
13. | IZAK ŠKRLJ | 1,15 | ||||||||
SKOK V DALJINO | ||||||||||
mesto | rezultat | |||||||||
2. | ADAM NUSDORFER | 4,68 | ||||||||
7. | TIAN KRAŠNA | 4,29 | ||||||||
15. | MAKS ŽVOKELJ | 4,13 | ||||||||
MET VORTEKSA | ||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||
9. | PIA SUŠA | 34,26 | 10. | NINO BRATOŽ | 45,14 | |||||
16. | TILEN MEDVEŠČEK | 40,68 |
STAREJŠI (letnik 2008 in 2009):
STAREJŠE UČENKE | STAREJŠI UČENCI | |||||||||||
TEK NA 60 m | ||||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||||
F2. | JANA KODELJA | 8,31 | F3. | KLEMEN TOMAŽIČ | 7,80 | |||||||
Q1. | JANA KODELJA | 8,22 | Q3. | KLEMEN TOMAŽIČ | 7,80 | |||||||
12. | HANA ŽIVEC | 8,90 | F8. | ALEN TROŠT | 8,17 | |||||||
Q5. | ALEN TROŠT | 7,94 | ||||||||||
TEK NA 1000 m | ||||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||||
1. | SARA KOPATIN | 3:26,75 | 12. | PAVEL STRILIĆ | 3:06,16 | |||||||
11. | ZARJA LAVRENČIČ | 3:46,72 | 18. | LUKA RODMAN | 3:14,33 | |||||||
14. | ANIKA PREMRL | 4:12,61 | ||||||||||
SKOK V VIŠINO | ||||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||||
5. | EVA FURLAN | 1,44 | 9. | VID LAVRENČIČ | 1,50 | |||||||
11. | NEŽA NAGODE | 1,30 | ||||||||||
SKOK V DALJINO | ||||||||||||
mesto | rezultat | |||||||||||
6. | MEI LULIK | 4,67 | ||||||||||
7. | TINKARA BAGO | 4,47 | ||||||||||
MET VORTEKSA | ||||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||||
6. | HANA TROŠT | 43,96 | 19. | ADIN HASKIĆ | 49,36 | |||||||
12. | ELI LAVRENČIČ | 35,15 | 20. | ALADDIN OSMIČEVIĆ | 48,95 | |||||||
SUVANJE KROGLE | ||||||||||||
mesto | rezultat | |||||||||||
4. | PIKA SARDOČ | 8,27 | 5. | MATIC LOZEJ | 11,10 | |||||||
7. | ANJA ČOHA | 7,87 | 7. | BENO FABČIČ | 10,92 | |||||||
4 X 100 m | ||||||||||||
mesto | rezultat | mesto | rezultat | |||||||||
6. | DRAGA BAJCA | 54,44 | 10. | DRAGA BAJCA | 53,28 | |||||||
NELI ŽGUR, TINKARA BAGO, NEŽA NAGODE, | ALEN TROŠT, ALADDIN OSMIČEVIĆ, PAVEL STRILIĆ | |||||||||||
JANA KODELJA | KLEMEN TOMAŽIČ | |||||||||||
Vse fotografije si lahko ogledate TUKAJ.
(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)