041 619 125 info@os-vipava.si
Ime interesne dejavnosti Mentor Dan Kraj izvedbe Ura Razred
Likovna podoba šole Kristina Lavrenčič četrtek Vipava 6. in 7. šolska ura U29
Oblikovanje na ploskvi in v prostoru Kristina Lavrenčič (2. polletje) Vipava   U29
Šahovski krožek Mitja Lavrenčič   Vipava    
Namizni tenis Mitja Lavrenčič   Vipava    
Nogometni krožek Mitja Lavrenčič   Vrhpolje    
Nogometni krožek Mitja Lavrenčič   Vipava    
Kuharski krožek Tina Bevk torek Vipava 6. šu U13
Gimnastika podnanos Andrejka Trošt Pižent sreda in četrtek Podnanos 7:30 – 8:00 telovadnica Podnanos
Zgodovinski krožek Ana Kobal december – maj = po dogovoru z učenci Vipava 6. in 7. ura in po dogovoru z učenci U4
Kolesarski krožek Sara Furlan ponedeljek Vrhpolje 6.šu učilnica 5V
Dramski krožek Sara Furlan petek Vrhpolje 6.šu učilnica 5V
Knjižnica in bralne urice Anita Čujec četrtek Goče 6.šu  
Šolski band Hana Jerončič   Vipava po dogovoru  
Japonski krožek Sonja Simonič Puc   Vipava po dogovoru  
E-twinning Nina Šulenta sreda Vipava po dogovoru  
Dramski krožek Anita Hrovatin po dogovoru z učenci Podnanos po dogovoru učilnica 2P
Tehnični krožek Neli Markočič ponedeljek ali četrtek Vipava po dogovoru U12
Opz poke Nadja Rodman Koradin ponedeljek in četrtek Vipava 6. šu U15
Ukulele Nadja Rodman Koradin sreda Vipava 6. šu U16
Knjižnica in bralne urice Tjaša Kobal četrtek Podnanos 6. šu  
Opz 1. Razred Nina Trošt ponedeljek Vipava 5. šu  
Dramski krožek 2,3 razred Darija Bajić sreda Vipava 6. šu/ po dogovoru  
Dramski krožek 4,5 razred Mirjam Goričan Štimec četrtek Vipava 6.šu U17
Kitara 4,5 razred Vida Trošt ponedeljek Vipava 6./7. šu mansarda
Zabavna matematika 2. Razred Maruša Čebron        
Ročna dela 3. Razred Elena Curk        
Ustvarjalni krožek (3. In 5. Razred) Vanja Krapež torek Goče 6. šu  
Knjižnica in bralne urice Breda Žvokelj torek in sreda Vrhpolje predura  
Elementarne igre iz športa Breda Žvokelj ponedeljek Vrhpolje 7. ura  
Kolesarski krožek 5.a Mirjam Goričan Štimec petek Vipava predura  
Bralna značka učiteljice RS in učiteljice slovenščine po dogovoru po dogovoru po dogovoru 1.-9. r
Logika in razvedrilna matematika Janja Nusdorfer Nedeljkovič torek Vipava 6. in 7. ura U8
Mladi prostovoljci Mojca Habič po dogovoru Vipava po dogovoru prosta učilnica
Prva pomoč Petra Batagelj po dogovoru Vipava po dogovoru  
Humanitarna dejavnost Tanja Tomažič, Darija Bajić po dogovoru Vipava po dogovoru /
Fotografski krožek Tina Blažko, Karin Črnigoj po dogovoru Vipava po dogovoru 6. -9. r
Dramski krožek Vanja Krapež torek ali petek Goče 6. šu  
Dramski krožek Breda Žvokelj sreda Vrhpolje 5. ura  
Zabavna matematika Maruša Čebron torek Vipava 6. ura U20
Pravljično ustvarjalne urice Anja Puhar sreda Vipava 6. ura /po dogovoru učilnica v mansardi
Šolski novinarji Beti Bučinel po dogovoru   po dogovoru prosta učilnica
Ročna dela 3. Razred Elena Curk torek Vipava 7.ura mansarda
Dramski krožek Polonca Virant   Vrhpolje 6.ura  
Mladi prostovoljci Mojca Habič in Urška Milač torek Vipava 6. ura U9
Mladinske delavnice Živa Vidic in Urška Milač po dogovoru z učenci Vipava 6. ura 8. in 9. razred
(Skupno 931 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost