041 619 125 info@os-vipava.si
Ime interesne dejavnosti Mentor Dan Kraj izvedbe Ura razred
Poke Nadja Rodman Koradin Ponedeljek, četrtek Matična šola 6. Šolska ura  
Pike Lara Žabar petek Matična šola 5. Šolska ura  
Knjižnica in bralne urice Natalja Marc ponedeljek  Goče 6. Šolska ura  
Dramski krožek Sara Furlan petek  Vrhpolje 6. Šolska ura  
Kolesarski krožek Sara Furlan ponedeljek Vrhpolje 6. Šolska ura  
Ustvarjalne urice  Anja Zaletelj sreda  Matična šola 6. Šolska ura  
Elementarne igre iz športa Breda Žvokelj sreda  Vrhpolje 6. Šolska ura  
Knjižnica in bralne urice Breda Žvokelj torek in sreda Vrhpolje predura  
Dramski krožek Breda Žvokelj petek Vrhpolje 5. Šolska ura  
Zgodovinski krožek Ana Kobal po dogovoru z učenci Matična šola 6. in 7. Šolska ura  
Kolesarski krožek Vanja Krapež sreda  Goče 6. Šolska ura  
Šolski novinarji Tea Furlan po dogovoru Matična šola po dogovoru  
Bralna značka Tea Furlan, Urška Kumar, Andreja Premrl Prosen po dogovoru Matična šola po dogovoru  
Gimnastika dekleta Andrejka Trošt Pižent torek in četrtek ? 13:00 – 13.45 in 7:30 – 8:00  
Dramski krožek Daša Černigoj sreda  Vrhpolje 5. Šolska ura  
Likovne ustvarjalnice Kristina Lavrenčič po dogovoru z učenci in po potrebi na šoli Matična šola po dogovoru  
Priprava na KTO, labirint in krašenje panojev Neli Markočič ponedeljek Matična šola 6. Šolska ura  
Kitara Vida Trošt  ponedeljek Matična šola 6.. Šolska ura 4. razred
Knjižnica (Podnanos) Tjaša Kobal četrtek Podnanos 12.45 – 13.30  
Košarka Podnanos 1., 2. razred Peter Ferjančič četrtek Podnanos 13.00 – 14.00 1., 2. razred
Košarka Podnanos 3., 4. razred Peter Ferjančič četrtek Podnanos 14.00 – 15.00 3., 4. razred
Dramski krožek (Vipava) Darija Bajić četrtek Matična šola 13:15 – 14:00  
Fotografski krožek (6. – 9. r) Tina Blažko, Bojan Cerovac sreda  Matična šola 7. Šolska ura 6.- 9. razred
Brihtne glavice (3. r) Tina Blažko, Bojan Cerovac torek Matična šola 6. Šolska ura 3. razred
Laboratorij za napredne rešitve (7. – 9. r) Samo Jamšek, Bojan Cerovac ponedeljek Matična šola 7. Šolska ura  
Dramski krožek Anita Hrovatin sreda  Podnanos 13.00-13.45  
Planinski krožek Maja Funa po dogovoru (najverjetneje ob sobotah) Matična šola    
Ročna dela Elena Curk  četrtek Matična šola 6. Šolska ura 2. in 3.razred
Naravoslovni krožek Vanja Krapež torek Goče 6. Šolska ura 1. in 2. razred
Naravoslovni krožek Vanja Krapež sreda Goče 6. Šolska ura 4. in 5. razred
Šolski bend Hana Jerončič sreda Matična šola 7. Šolska ura 6.- 9. razred
Logika in razvedrilna matematika Janja Nusdorfer Nedeljkovič petek Matična šola 6. in 7. šolska ura  
Kreativno pisanje Barbara Ana Fužir Schart ponedeljek Matična šola 7:30-8:00 6.- 9. razred

 

(Skupno 324 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost