Delovni zvezki in potrebščine za 2019/20

Spoštovani starši, spoštovani učenci,

na seznamih so navedeni delovni zvezki in potrebščine, ki jih boste potrebovali v prihodnjem šolskem letu 2019/2020.

Delovne zvezke kupite in jih ob koncu šolskega leta obdržite. Za vse potrebščine priporočamo, da jih pregledate in uredite, dokupite pa le manjkajoče oz. uničene.

Vse učbenike si boste lahko brezplačno izposodili iz učbeniškega sklada v prvih dneh novega šolskega leta. Posebne naročilnice za izposojo niso potrebne. Prosimo vas, da vse učbenike zavijete in ob koncu šolskega leta vrnete nepoškodovane.

Pomembno:
delovne zvezke za učence 1. in 2. razreda nabavi šola in so brezplačni . Učenci jih bodo prejeli v prvem tednu septembra. Starši nabavite samo potrebščine.
Sredstva za nakup delovnih zvezkov zagotovi Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

DZ-in-potrebščine-2019-20-1

Kristina Kovač