Spoštovani starši in bodoča prvošolka, prvošolec.

Obveščamo vas, da bo vpis v prvi razred Osnovne šole Draga Bajca Vipava za šolsko leto 2021/2022 potekal na daljavo.

Za to obliko vpisa smo se odločili zato, ker se žal epidemiološka situacija v Goriški regiji trenutno še ni izboljšala toliko, da bi odprli šolska vrata in brez tveganja omogočili vpis.

Po pošti smo vam poslali vabilo in ostalo dokumentacijo. Prosimo vas, da podatke natančno pregledate, dopolnite in morebitne napake popravite.

Podpisan obrazec in risbico nam do 17. 2. 2021 pošljite po klasični pošti na naslov:

OŠ Draga Bajca Vipava, za vpis v 1. r ŠSS, Vinarska c. 4, 5271 Vipava

Kontaktni podatki za morebitna vprašanja: o vpisu, zdravstvene posebnosti, odlog šolanja, morebiten prepis na matično šolo ali podružnico, prepis na drugo šolo… so:

Alenka Čehovin, tel. št. 05 36 64 351 ali e-mail: alenka.cehovin@os-vipava.si

in Mojca Habič, tel. št. 05 36 64 363 ali e-mail: mojca.habic@os-vipava.si

Obisk otroka na šoli načrtujemo v mesecu aprilu ali maju. Vabilo vam bomo poslali naknadno.

Vse dobro in lep pozdrav, ŠSS