Danes so starši devetošolcev dobili na svoje elektronske naslove rokovnik za vpis v srednje šole , kot se bo izvajal letošnje leto .

Prejeli so tudi razpored datumov odprtih vrat v naši regiji . Letos bodo vsa vrata srednjih šol odprta le na video-povezavi.

Učenci bodo v decembru dobili v reševanje tudi vprašalnik o poklicni poti. Ko ga bo posameznik izpolnil, pa načrtujemo z vsakim učencem (lahko tudi starši) individualen razgovor preko zooma.

Seveda pa svetovalno delavko lahko pokličete po telefonu vsak delovni dan od 7. pa do 15 ure 05 36 64 343, ali na mail: alenka.cehovin@os-vipava.si.

Vse je objavljeno na spletni strani šole=> svetovalna služba=>poklicna orientacija=>informacije o šolah in vpisu v SŠ.

Alenka Čehovin, svetovalna delavka