2. A in 2. B imata talent

Jan 13, 2020

V predprazničnem času smo se drugošolci matične šole odločili, da bomo tudi letos izvedli zabavno razredno prireditev 2.a in 2.b imata talent.

Zagnano smo pripravljali točke, s katerimi smo se predstavili pred sošolci. V torek, 24. 12., smo se zjutraj zbrali in pripravili učilnico, ki je bila že praznično okrašena, za prireditev. Zabavni voditeljici Talentov sta bili naši učiteljici, ki sta poskrbeli za napovedovanje nastopajočih.

Dokazali smo, da naši talenti ne poznajo meja. Samostojno, v dvojicah in skupinah smo plesali, deklamirali, izvajali trike s kartami in žogo, peli ter igrali na inštrumente. Namesto oglasov sta učiteljici brali misli, ki smo jih zapisali učenci. O naključno izbranem sošolcu smo morali napisati njegove dobre lastnosti. Kako prijetno je bilo prisluhniti, kaj dobrega in lepega o nas mislijo naši sovrstniki!

Ob zaključku nas je prijetno presenetil sošolec David, ki nas je pogostil z domačimi piškoti.

2.a in 2.b