Okrasili smo tudi TIC…

Dec 12, 2019

V petek, 6. decembra smo se učenci in učiteljica 5.a odzvali vabilu Turistično informacijskega centra Vipava. Povabili so nas, h skupnemu okraševanju novoletnih smrečic in pogostitvi z Miklavževimi dobrotami. Srečanja smo se udeležili kot predstavniki naše šole. Prišli so tudi učenci in učiteljice iz CIRIUS-a, ter drugih ustanov.

Bilo nam je lepo. Ob veselem pomenkovanju smo smrečice okraševali z razglednicami, na katere so učenci naše šole zapisali misli, želje in voščila ob prihajajočem novem letu 2020. Dodali smo jim še pisane okraske, ki so nam jih ponudile gospe iz TIC-a ter seveda sijoče lučke. Skupaj smo ustvarili pravo čarobno pokrajino, ki bo sedaj na ogled domačim in tujim obiskovalcem. Čaj, orehi, lešniki, mandarine in ostale dobrote, so poskrbele za vedro razpoloženje ter sladkoben okus prazničnosti. Hvala vipavskemu TIC- u za povabilo in vse dobro v novem letu. Z veseljem pridemo spet ob letu osorej!

Učenci 5.a in razredničarka Mirjam G. Štimec