PREVERJANJE ZNANJA PLAVANJA ZA UČENCE 6.RAZREDOV

Nov 29, 2019

V ponedeljek, 25.11.2019 smo z učenci 6. razreda, izvedli preverjanje znanja plavanja, na bazenu ŠC Police, v Ajdovščini.  Z lanskim šolskim letom, so nekoliko spremenjena pravila za ocenjevanje znanja plavanja, v okviru projekta Naučimo se plavati. Nova merila so dostopna , na spletni strani: http//www.sportmladih.net/programi_som/naučimo_se-plavati/nsp_E.

Preverjenih je bilo 62 od 69 šestošolcev.

Po teh merilih so naši šestošolci vsi plavalno opismenjeni. Trije učenci so osvojili zlatega delfina, pet srebrnega in ostali pa bronaste delfine. Prav vsi učenci pa so dokazali, da so plavalci in so se na plavalnem tečaju ter v šoli v naravi naučili odlično plavati.

Tudi v prihodnje si želimo, da bi z plavalno znanje prinašalo zdravo, razvedrilno in aktivno vsebino preživljanja prostega časa.

Za aktiv športa

Petra Batagelj