Prvi šolski dan z urnikom

Avg 27, 2019

Drage učenke in učenci.

Brezskrbne počitnice se počasi zaključujejo. V ponedeljek, 2. septembra, vas ponovno pričakujemo v šolskih klopeh.

Prvi šolski dan se bo za prvošolčke začel ob:

• 9.00 v Vrhpolju,
  • 9.00 v Vipavi,
  • 10.00 na Gočah,
  • 10.00 v Podnanosu.

Učenci od 2. do 9. razreda začnete ob 8.00. Prvi dve uri se boste v novo šolsko leto vpeljali skupaj z razredniki, 3. in 4. ura bosta po urniku: URNIK ZA PRVI ŠOLSKI DAN 2019

Spremljajte tudi morebitna nadomeščanja.

S seboj prinesite pripomočke za pouk, šolske copate in ključe za garderobno omarico. Tretješolci matične šole in šestošolci, ki prihajate s podružnic, boste ključe prejeli prvi šolski dan. Malica in kosilo bosta v šoli. Kosilo bo po 4. šolski uri. Odhod avtobusa iz matične šole in podružničnih šol bo ob 12.15. Prvi šolski dan bo za učence matične šole in podružničnih šol tudi podaljšano bivanje.

Jutranjega varstva prvi šolski dan ne bo. Z njim začnemo 3. 9. 2019. Na matični šoli bomo 3. 9. 2019 začeli z jutranjim varstvom ob 6.30, v Podnanosu  ob 7.30. V primeru večjega zanimanja za udeležbo v JV bomo v skladu s Pravilnikom o normativih za izvajanje programa OŠ uro začetka in lokacijo JV lahko spremenili.

Učenke in učenci, kolektiv OŠ Draga Bajca Vipava vas že toplo pričakuje.

Mojca Pev, ravnateljica