REGIJSKO PREVERJANJE ZNANJA NUDENJA PRVE POMOČI

Apr 18, 2019

V torek, 16. aprila 2019 je v Cerknici potekalo 13. regijsko preverjanje osnovnošolskih ekip Prve pomoči. Našo šolo smo zastopali: Tine Nabergoj, Mihela Božič, Lucija Trošt, Jerneja Trošt, Tina Skočaj, Veronika Tomažič in Jakob Lozej. Tekmovanje je sestavljeno iz dveh delov in sicer iz teoretičnega in praktičnega dela. V obeh delih se je ekipa odlično odrezala, saj je v močni konkurenci dvanajstih ekip zasedla prvo mesto v Severnoprimorski regiji in odlično tretje mesto v zahodni Sloveniji. Z doseženimi rezultati, smo se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 11. maja 2019 na Debelem rtiču.

Velika zahvala gre mentorju Mihu Bizjaku in mentorici Petri Batagelj, ki sta si kljub obveznostim vzela prosti čas za nas in nas tako pripeljala do odličnega rezultata.
Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!
Tine Nabergoj, vodja ekipe PP