PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI

Jun 26, 2018

V objemu poletja se je rodila država …

S temi besedami smo na zadnji šolski dan začeli proslavo ob dnevu državnosti. Z Jurijem Murijem smo popotovali po slovenskih pokrajinah, odkrivali njihove značilnosti, posebnosti in lepote skozi igro, ples, petje in glasbo. Mlajši in starejši učenci so združili moči in ustvarili prav prisrčno popotovanje. Izjemno čustveno je zazvenela pesem Oj, Triglav, moj dom, ko so se drugošolci za konec simbolično povzpeli na naš najvišji vrh.

Konec pa je tudi letošnjega šolskega leta. Tako učenci kot učitelji smo se naučili veliko novega, prišli do novih spoznanj, dosegli nove uspehe, postali bogatejši za nove izkušnje. Veliko učencev se je veselilo zlatih in srebrnih priznanj, ki jim jih je podelila gospa ravnateljica. Naj jim bodo vzpodbuda za nadaljnje delo, ostali pa ne pozabimo, da se v vsakem izmed nas skriva kakšen talent, le pustiti mu moramo, da pride na plan.

Urška Kumar