Srečanje s starši in starimi starši na šoli Vrhpolje

Dec 21, 2017

Tako kot vsako leto, smo tudi letos, ob zaključku koledarskega leta, na šoli Vrhpolje gostili starše in stare starše naših učencev. Povabili smo jih na praznično prireditev s pestrim kulturnim programom, ki so ga oblikovali prav vsi učenci naše podružnične šole. V praznično okrašeni avli so lepo zazvenele otroške pesmi ob spremljavi različnih glasbil, zaslišali so se plesni koraki ljudskih rajalnih iger, dramske uprizoritve, angleška pesem, deklamacija avtorske pesmi o prijateljstvu ter voščilo presenečenja skupine« Junior perpetuum jazzile«.
Številna udeležba, močan aplavz ter iskrice v očeh gledalcev so bili dokaz, da smo jim z otroško razigranostjo uspeli pričarati prijeten uvod v prihajajoče praznične dni.

Učenci in učitelji šole Vrhpolje