Pogovorne ure

Popoldanske pogovorne ure organiziramo praviloma vsak tretji četrtek v mesecu med 16.30 in 17.30 uro. Na pogovorne ure poleg staršev vabimo tudi učence. Učitelji imajo po dogovoru tudi pogovorne ure za učence v dopoldanskem času. Razpored skupnih pogovornih ur:

  • četrtek, 18. oktober 2018
  • četrtek, 15. november 2018
  • četrtek, 13. december 2018
  • četrtek, 17. januar 2019
  • četrtek, 21. februar 2019
  • četrtek, 21. marec 2019
  • četrtek, 25. april 2019
  • četrtek, 16. maj 2019

 

1. a Lara Krečič lara.krecic@os-vipava.si Četrtek, 11.35 – 12.20
1. b Tanja Tomažič tanja.tomazic@os-vipava.si Četrtek, 11.35 – 12.20
2. a Nadja Kompara nadja.kompara@os-vipava.si Sreda, 8.00 – 8.45
2. b Savica Trošt savica.trost@os-vipava.si Petek, 8.00 – 8.45
3. a Darija Bajić darija.bajic@os-vipava.si Ponedeljek, 8.50 – 9.35
3. a Marija Mikuž Papež marija.mikuz.papez@os-vipava.si Ponedeljek, 8.00 – 8.45
4. a Damjana Černigoj damjana.cernigoj@os-vipava.si Sreda, 9. 55- 10. 40
4. b Nadja Rodman Koradin  nadja.rodman.koradin@os-vipava.si  Torek, 9:55 – 10:40
5. a Mirjam Goričan Štimec mirjam.gorican.stimec@os-vipava.si Petek, 8.50 – 9.35
5. b Maja Šapla maja.sapla@os-vipava.si Torek, 8.50 – 9.35
GEO Niko Likar niko.likar@os-vipava.si  Torek, 8.00 – 8.45
ZGO, DDKE, IP VEZENJE Ana Kobal  ana.kobal@os-vipava.si Ponedeljek, 9.55 – 10.40
ZGO, PB Elena Kodre Nabergoj elena.kodre.nabergoj@os-vipava.si Ponedeljek, 10.45 – 11.30
BIO, GOS, NAR Marija Mavri Koradin marija.mavri.koradin@os-vipava.si  Torek, 10.45-11.30
GOS, NAR, SPH, PB, Organizator šolske prehrane Barbara Kodelja Pavlin barbara.kodelja.pavlin@os-vipava.si Torek, 9.55 – 10.40
SLJ Ida Makovec ida.makovec@os-vipava.si Petek, 8.50 – 9.35
SLJ Nives Vidic nives.vidic@os-vipava.si Ponedeljek, 8.50 – 9.35
SLJ Urška Kumar urska.kumar@os-vipava.si Torek, 9.55 – 10.40
SLJ, KNJIŽNICA Livija Lango livija.lango@os-vipava.si     Petek, 8.50 – 9.35
ŠPO, IP s področja športa Ivan Ivanov  ivan.ivanov@os-vipava.si Sreda, 9:55 – 10:40
ŠPO, IP s področja športa Petra Batagelj petra.batagelj@os-vipava.si Sreda, 9.55 – 10.40
ŠPO, IP s področja športa, PB Andrejka Trošt Pižent andrejka.trost.pizent@os-vipava.si Četrtek, 10.45 – 11.30
MAT Janja Nusdorfer Nedeljković janja.nusdorfer.nedeljkovic@os-vipava.si Sreda, 10.45 – 11.30
MAT, TIT Katarina Koren katarina.koren@os-vipava.si Ponedeljek, 10.45 – 11.30
MAT, TIT Boža Pangerc boza.pangerc@os-vipava.si Sreda, 9:55 – 10:40
MAT, RAČ Tina Blažko tina.kosovel@os-vipava.si Ponedeljek, 7.15 – 8.00
MAT, TIT Neli Markočič  neli.markocic@os-vipava.si Petek, 8.50 – 9.35
FIZ, KEM, IP: Zvezde in vesolje, Poskusi v kemiji Samo Jamšek samo.jamsek@os-vipava.si Četrtek, 9.55 – 10.40
Pomočnica ravnateljice Silvija Makovec silvija.makovec@os-vipava.si Po dogovoru
TJA Sonja Simonič Puc sonja.simonic.puc@os-vipava.si Torek, 10.45 – 11.30
TJA Dora Černigoj Makovec  dora.makovec@os-vipava.si Sreda, 9.55 – 10.40
TJA Veronika Gomizelj veronika.gomizelj@os-vipava.si Sreda, 8.00 – 8.45
TJA Katja Kobal katja.kobal@os-vipava.si Ponedeljek, 9:55-10:40
TJA V 1. TRIADI Maja Funa maja.funa@os-vipava.si Petek, 9.55 – 10.40
TJI, PB Maruška Rojc maruska.rojc@os-vipava.si Torek In Petek, 14.20 – 14.55
GUM Katarina Kovačič katarina.kovacic@os-vipava.si Sreda, 9.55 – 10.40
LUM, LIKOVNO SNOVANJE, PB Kristina Lavrenčič kristina.lavrencic@os-vipava.si Torek, 9.55 – 10.40
PB, IP NEM Kristina Kovač kristina.kosovac@os-vipava.si Torek, 11.30 – 12.15
Svetovalna služba Alenka Čehovin alenka.cehovin@os-vipava.si Sreda, 8.00 – 8.45
PB, svetovalna služba Mojca Habič mojca.habic@os-vipava.si Torek, 8.00 – 8.45
Individualno delo Gabrijela Kverh Žgur gabrijela.kverh.zgur@os-vipava.si Četrtek, 8.50 – 9.35
Individualno delo Petruška Velikonja  petruska.velikonja@os-vipava.si Torek, 12.30 – 13.15
Spremljevalev učenke Mitja Lavrenčič  mitja.lavrencic@os-vipava.si  Torek, 8.00 – 8.45
1rP Tjaša Kobal tjasa.kobal@os-vipava.si Ponedeljek, 12.00 – 12.45
2rP Vida Trošt Vidic vida.trost.vidic@os-vipava.si Četrtek, 8.50 – 9.35
3rP Marjana Podobnik marjana.podobnik@os-vipava.si Torek, 8.50 – 9.35
4rP Katarina Vitežnik katarina.vitežnik@os-vipava.si Četrtek, 11.50 – 12.35
5rP Andreja Likar Ivanov andreja.likar.ivanov@os-vipava.si Petek, 9.50 – 10.35
1rV Marica Kobal marica.kobal@os-vipava.si Ponedeljek, 12.30 – 13.15
2rV, 3rV Mojca Šček mojca.scek@os-vipava.si Ponedeljek, 10.55 – 11.40
4rV, 5rV Sara Furlan sara.furlan@os-vipava.si Torek, 7.30 – 8.00
1rG, 2rG Nataša Tomažič natasa.tomazic@os-vipava.si Torek, 11.45 – 12.30
3rG Polonca Rosa polonca.rosa@os-vipava.si Torek, 10.55 – 11.40
4rG, 5rG Gostimir Marc gostimir.marc@os-vipava.si Ponedeljek, 7.25 – 8.10
2. strokovni delavec v 1.a, PB Vesna Žvanut vesna.zvanut@os-vipava.si Četrtek, 11.20 – 12.25
2. strokovni delavec v 1.b in 1rV Lučana Leban lucana.leban@os-vipava.si Torek, 7.30 – 8.00
2. strokovni delavec v 1rG in 2rG Polona Fajdiga polona.fajdiga@os-vipava.si Torek, 7.25 – 8.10
PB Elena Curk elena.curk@os-vipava.si Ponedeljek, 12.00 – 12.30
PB Mojca Benčina mojca.bencina@os-vipava.si Ponedeljek, 8:00 – 8:45
PB Robert Krašna robert.krasna@os-vipava.si Sreda,
PB Marija Nabergoj marija.nabergoj@os-vipava.si Ponedeljek, 12.30 – 13.15
PB Marjana Orbanič marjana.orbanic@os-vipava.si Ponedeljek, 13.00 – 13.45

 

(Skupno 482 obiskov, današnjih obiskov 1)