Zaposleni

RAZRED

RAZREDNIK RAZRED RAZREDNIK
1. a LARA KREČIČ, Vesna Žvanut 1. b TANJA TOMAŽIČ, Lučana Leban
2. a NADJA KOMPARA  2. b SAVICA TROŠT
3. a MARIJA MIKUŽ PAPEŽ  3. b DARIJA BAJIĆ
4. a LAURA RASPOR 4. b NADJA RODMAN KORADIN
5. a MIRJAM GORIČAN ŠTIMEC  5. b MAJA ŠAPLA
OPB Vesna Žvanut, Elena Nabergoj Kodre, Mojca Habič, Kristina Kovač, Robert Krašna, Andreja Jamšek
TJA v 1. triadi Maja Funa

 

 

ODDELEK

RAZREDNIK

SORAZREDNIK

6. a

NIVES VIDIC (v času bolniške nadomešča Niko Likar)

Niko Likar (v času bolniške Janje N. V.
nadomešča zamenjava N.V.)

6. b

VERONIKA GOMIZELJ/
BARBARA KODELJA PAVLIN

Barbara Kodelja Pavlin/Urban Štrancar

 6.c

 URŠKA KUMAR

Petra Batagelj

7. a

JANJA N. NEDELJKOVIČ (v času bolniške nadomešča Katarina Koren)

Katarina Koren (v času bolniške Janje N.N. nadomešča Tina Cotič)

7. b

IDA MAKOVEC

Katarina Kovačič

 8.a

BOŽA PANGERC

Livija Lango

8.b

SONJA SIMONIČ PUC

Neli Markočič

9. a

ANDREJKA TROŠT PIŽENT

Ivan Ivanov

 9. b

SAMO JAMŠEK

Kristina Lavrenčič

 9.c

 ANA KOBAL

 Marija M. Koradin

Dora Černigoj Makovec TJA

Maruška Rojc

TJI

Alenka Čehovin

Psihologinja, individ. pomoč

Tina Blažko

MAT, računalništvo

Petruška Velikonja

Specialna pedagoginja

Mitja Lavrenčič

Spremljevalec učenke

Mateja Božič

Individ. pomoč

 Mojca Habič

ŠSS

Gabrijela Kverh Žgur

Individ. pomoč

Katja Kobal

 TJA

 

 

PODRUŽNICA

GOČE

1.r – 2.r

Nataša Tomažič, Polona Fajdiga

 3.r

Polonca Rosa

4.r – 5.r

Gostimir Marc

 TJA v 1. triadi

Maja Funa

OPB

 Polonca Rosa, Polona Fajdiga, Marija Nabergoj nadomešča Matija Skapin, Katarina Kovačič

PODRUŽNICA

PODNANOS

1.r, TJA v 1. triadi

Tjaša Kobal

2.r

Vida Trošt Vidic

3.r

Marjana Podobnik nadomešča Anita Čujec

4.r

Katarina Vitežnik

5.r

Andreja Likar Ivanov

OPB

Mojca Benčina, Andreja Jamšek, Katarina Kovačič, Maruška Rojc

PODRUŽNICA

VRHPOLJE

1.r

Marica Kobal, Lučana Leban

2.r – 3.r

Mojca Šček

4.r, 5.r

Sara Furlan

OPB

Kristina Lavrenčič, Barbara Kodelja Pavlin, Andrejka Trošt Pižent, Marjana Orbanić

 TJA v 1. triadi

Maja Funa

 

 

Na naši šoli delajo tudi:

  • tajnik VIZ: MATEJA Koritnik
  • knjigovodja: IRENA Božič
  • računovodkinja: NEVA Čibej
  • hišnika: FRANC Ferjančič, IGOR Žorž
  • kuhinja Vipava: ELENA Kuzmin, SENADA Kurtić, BOJANA Čoha, ANDREJKA Kete Kos, ANA Marc, ALENKA Sluga, MARINKA Krapež, Mirsada Bešić
  • kuhinja Goče: LUCIJA Vovk
  • kuhinja Podnanos: MARTINA Seražin
  • kuhinja Vrhpolje: CILKA Ipavec
  • čistilke: TATJANA Bizjak, MIRJAM Curk, MARJETKA Ferjančič,  MARIJA Trošt, ANUŠKA Premrl, TADEJA Durn, LAVRA Furlan,  JOŽICA Premrn
  • kuhinja: VESNA Premrl, ANA Marc
(Skupno 899 obiskov, današnjih obiskov 5)