Poletni tabor inovativnih tehnologij 2017

Feb 28, 2017

Aktivne tehnološke počitnice? Zakaj pa ne!

Na Fakulteti za elektrotehniko smo tudi letos za vas pripravili Poletni tabor inovativnih tehnologij, ki se bo odvil v času poletnih počitnic, in sicer med 21. in 25. avgustom 2017. V enem tednu bomo ustvarili že čisto prave izdelke, ki nam koristijo doma, v šoli ali ob zabavi s prijatelji. Poleg poučnih in zabavnih delavnic se bomo odpravili tudi na nekaj ekskurzij v visoko tehnološka podjetja in ustanove. Popoldanski in večerni del pa si bomo popestrili s športnimi in družabnimi igrami.

Pripravili smo 17 tematskih delavnic, ki so namenjene različnim starostnim skupinam učencev od 5. razreda osnovne šole do dijakov 3. letnika srednje šole.

Vabimo vas, da si na spletni strani preberete opise letošnjih delavnic in si čim prej zagotovite svoje mesto na Poletnem taboru inovativnih tehnologij. Prijave so že odprte!