Zimski športni dan predmetne stopnje OŠ Draga Bajca

Feb 18, 2017

V petek, 17.2.2017, smo na naši šoli organizirali športni dan za učence predmetne stopnje.
V lepem vremenu sta se 6. in 7. razred odpravila na pohod na Erzelj. Pot jih je vodila izpred šole, mimo Manč in Loškega gradu, do lepega razgleda z cerkvice Marije snežne in naprej proti Erzelju.
8. in 9. razred sta se po pobočju Nanosa povzpela proti kapelici oz. do koče na Nanosu in pogled po prelepi Vipavski dolini je bil vreden vsakega koraka.
Skupina smučarjev pa se je v ugodnih snežnih razmerah, spuščala po ‘strminah’ smučišča Krvavec. V prelepem sončnem vremenu so se učenci razgledali po prelepih Julijcih vse do Triglava.
Za dobro razpoloženje in podajanje novih doživetij in vrednot so poskrbeli učitelji predmetne stopnje in prav posebna zahvala gre naši novi ravnateljici ga. Mojci Pev, ki se je z veseljem, odzvala na povabilo in aktivno sodelovala pri izvedbi športnega dne.
 Aktiv športa